Polski osprzęt do maszyn Manitou w korzystnych cenach

Korzystanie z ładowarek teleskopowych staje się coraz bardziej popularne ze względu na znakomite zdolności transportowe tych maszyn. W zależności od modelu sprawdzą się zarówno w gospodarstwach nastawionych na uprawy, jak i tam, gdzie główny nacisk jest kładziony na hodowlę. Będą niezastąpione również podczas większości prac gospodarczych, pomagając w podnoszeniu i przemieszczaniu różnych ładunków, a także przy realizacji konkretnych zadań.

Ładowarki Manitou a dostępny osprzęt

Ładowarka teleskopowa jest urządzeniem, które może się przydać w każdym gospodarstwie i w rozmaitych warunkach. Będzie użyteczna zarówno jako sprzęt do podnoszenia ładunków, jak i ciągnięcia przyczep czy wykonywania rozmaitych prac dzięki podłączeniu akcesoriów do układu hydraulicznego ładowarki. O sile tych maszyn wykorzystywanych w gospodarstwach rolnych decydują w przeważającej mierze dostępne do nich akcesoria, które pozwalają zarówno na transport rozmaitych ładunków od kontenerów ICB z chemikaliami po bele z sianem czy baloty z kiszoną, jak i na obsługę inwentarza oraz prace budowlane. Oryginalny osprzęt do ładowarek teleskopowych oferowany przez Manitou jest jednak drogi. Niewspółmiernie wysokie do możliwości użytkowych ceny sprawiają, że korzystanie z tego typu propozycji będzie zupełnie nieopłacalne. Zupełnie inaczej wygląda sprawa w przypadku producentów niezależnych, takich jak FK MACHINERY.

Gama osprzętu do ładowarek Manitou oferowana przez FK MACHINERY

Podstawowym zadaniem ładowarek teleskopowych jest transport ładunków. W ofercie firmy Kołaszewski Sp. z o.o. sprzedającej produkty dla rolnictwa pod marką FK MACHINERY można znaleźć szeroki wybór wideł transportowych, też  z hydrauliczną regulacją rozstawu czy w wersji obrotowej. Równie klasycznym rodzajem osprzętu będą rozmaite typy szufli od typowych budowlanych po dostosowane do podbierania roślin okopowych czy przydatne szufle wysokiego wysypu. Ponieważ jednym z częstszych zastosowań ładowarek teleskopowych jest obsługa balotów, w asortymencie nie może zabraknąć szerokiego wyboru wideł do bel czy chwytaków niezastąpionych przy obsłudze kiszonek. Ładowarki często są też wykorzystywane do pobierania kiszonki z pryzm, dostępne są więc również szufle do wycinania kiszonki. Ogromną popularnością cieszą się szufle do zadawania pasz objętościowych, a także urządzenia pozwalające na szybkie ścielenie, rozcinanie i rozwijanie balotów. Ładowarka może też być używana z szuflą do ścielenia albo do przenoszenia obornika w połączeniu z szuflą typu krokodyl lub gnojowicy przy użyciu spychu.